Tryeze me hapje dhe 4 karrige

12 000 LEK

35 000 LEK

1 440 LEK / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Tani 05 Dhj 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë objekt për 1 440 LEK / muaj

From
Advertiser
Komuna
Tiranë
Pajisje
Tryeza dhe Karrige
Tryeze ngrenieje me permasa 70×110, bashke me shtesen portative me shine 30 cm. Me hapje portative behet 70×140. Karrige me mbushje dhe shtrese qe fshihet kollaj. Ne gjendje shume te mire. Transporti me marreveshje.
Leaflet
Në fillim