Tavoline PC

Shitet nga: Teacher Sot 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 000 LEK   8 500 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
ne gjendje te mire.Ju lutemi shkruani mesazhe nga whatsapp për pyetjet tuaja.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim