Publikuar: Qer 21 2022 11:06

Tavoline Mbledhjeje (PRODUKT I RI)

LEK

Publikuar: Qer 21 11:06
Shikime: 212
Permasat : 220*120*79H
Perberja : Melamin rover + metal i lyer.
Kapciteti deri ne 8 persona.
Karrigia Italiane 160€ sasi ne bezhe dhe te zeze.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
212
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione