tavolina OKAZION

Shitet nga: tani 11 Nën 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 111 111 111 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shiten komplete tavolina bar testorant pwr amb jet te brendshem dhe te jashtem, jan shum te pastra dhe te rregullta
komplete druri, tavolina+ ulese- 15 komplete, cmimi 300 mij lek kompleti
komplete te jashteme metalik,me shilte cope,- 8 komplete, cmimi, 80,mij lek kompleti, tel 0696407316.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim