Publikuar: Qer 30 2022 02:10

Tavolina dhe karrige shkollore/pune

EUR

Publikuar: Qer 30 02:10
Shikime: 96
Shiten 30 sete tavolina dhe 2 karrige të përshtatshme për ambjente shkollore ose pune. Tavolinat disponojnë sirtarë të çmontueshëm. Këmbët e tavolinave janë metalike. Karriget janë me këmbë metalike dhe ndenjëse plastike të butë. Dimensionet e tavolinave 130x60 cm dhe të larta 78 cm.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
96
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione