Tavolina dhe karige OKAZION

9 000 LEK

Shitet nga: edi 25 Nën 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë objekt për 1 080 LEK / muaj

Per arsyje mbydhje restoranti shiten tavolina dhe karige ne gjendje shume te mire cmimet diskutohen pasi te shikohen
9000 lek kompleti
Leaflet
Në fillim