Njoftimet e kompanisë Publikuar: Pri 03 2022 11:18

SHITUR… Tavoline kristali, marka tonelli.

Publikuar: Pri 03 11:18
Shikime: 94
💎Tavolinë me mekanizëm lëvizës💎
✨Prodhim i markës së njohur-Tonelli, e projektuar nga Marco Gaudenzi në vitin 1995.
✨Material kristali me trashësi 15 mm.
✨Me 2 ndarëse ku njëra është me sirtarë. Me mekanizëm lëvizës, mbi 4 rrota metalike të forta. Gjithashtu, ka 2 doreza në anësore, metalike.
✨Mund të përshtatet me çdo ambinet si klasik ashtu edhe modern. Ka disa funksione dhe mund të përdoret si karrocë, si tavolinë anësore pranë divanit ose krevatit apo dhe si komodinë.
✅Prodhuar në Itali 🇮🇹.
Instagram mobilje italiane spasi
Tiranë Kombinat ngjitur me Reiffeisen Bank perballe komisariatit nr6
Përshkrimi i linkut

Disqe Goma Spasi

Disqe per te gjitha llojet e makinave. 💯Origjinale. Modelet me te fundit. 
Goma te markave dhe numrave te ndryshem. Te reja dhe te perdorura. Te ardhura nga Zvicra dhe Gjermania. 
Ndodhemi ne Tirane, Kombinat, perballe komisariatit te ri nr.6. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Disqe per te gjitha llojet e makinave. 💯Origjinale. Modelet me te fundit. 
Goma te markave dhe numrave te ndryshem. Te reja dhe te perdorura. Te ardhura nga Zvicra dhe Gjermania. 
Ndodhemi ne Tirane, Kombinat, perballe komisariatit te ri nr.6. 
Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione