Publikuar: Qer 24 2022 04:41

Shiten karrike dhe tavoline zyre

EUR

Publikuar: Qer 24 04:41
Shikime: 441
Shiten 7 karrike (material lekure dhe dru) dhe nje tavoline takimesh. Ne gjendje shume te mire.
Karriket jane 4 cope model pak me i gjate dhe 3 cope model pak i shkurter tek pjesa mbeshtese. Karriket shiten 50.000 leke te reja te gjitha bashke (nuk shiten vec e vec).
Tavolina shitet me vete 7.000 leke te reja.

cel : 0696087683
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
441
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696087683

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione