Publikuar: Maj 22 2022 09:14

Shiten 15 bazamente tavoline per bare ose shtepi. Okazion

LEK

Publikuar: Maj 22 09:14
Shikime: 69
Shiten 15 bazamente metali tavoline per bare ose shtepi, te pershtatshme per sh ambjente. Te lyera me boje makine ngjyre gold 5 cope dhe gri te erret ne te zeze. Te reja, stabile, te bukura me tape the member per event hostel time dyshemese.
Per me sh info cel:0686963088
Cmimi:4200lek/copa
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
69
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355686963088

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione