Shes karrige tavolina 140 mijë lek completi

Shitet nga: Elvis 17 Tet 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

140 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 5 komplete lokali cmimi 140 mijë lek completi.shes 5 tavolina lokali pa karrige 30 mijë lek copa.shes 3 kënde me tavolina dhe pupa 120 mijë lek completi.kush i merr të gjitha flasim për çmimin.janë të reja të përdorura vetëm 2 muaj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim