Okazion

Shitet nga: TONI 11 Tet 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 4 270 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

33 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavoline druri me 6 karrige e mirembajtur. Tavolina ka edhe xham mbrojtes 8 mm. Ulset me material mikrofiber qe lehte pastrohet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim