Publikuar: Qer 28 2022 01:52

Okazion: Shiten mobile te nje zyre

EUR

Publikuar: Qer 28 01:52
Shikime: 173
Shiten okazion te gjitha mobiljet e nje zyre :

1 tavoline mbledhje me 5 karrige me rrota
1 tavoline guzhine me 4 karrige
1 raft guzhine per enet dhe paisjet e guzhines
4 tavolina zyre 120x75 cm
komodine/dollap per vendosje printeri
raft per vendosje dosjesh
verese rrobash
1 printer
2 tabela te bardha
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
173
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355697022250

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione