karrige zyre

Shitet nga: Arjan Dje 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 040 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 000 LEK   24 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes 2 karrige zyre pothuajse te reja 8000 lek copa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim