Karrige zyre, OKAZION!

5 000 LEK

9 000 LEK

600 LEK / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Tani 05 Dhj 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë objekt për 600 LEK / muaj

From
Advertiser
Komuna
Tiranë
Pajisje
Tryeza dhe Karrige
Karrige zyre, material lekure dhe cope. Mbeshtetesja ngjyre blu, ne gjendje shume te mire. Transporti me marreveshje.
Leaflet
Në fillim