4 Karrige antike te viteve 800

Shitet nga: Artan 10 Tet 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 7 350 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

460 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Ne gjendje shum te mire estetike, ndejteset jane te riveshua me lekure 100%
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim