tavolina per bare

90 LEK

Shitet nga: eri 25 Tet 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
tavolina dhe karrige druri me alumin
10komplete.
Në fillim