Tavolina Dhe karrige

80 LEK

Shitet nga: Tavolina Karrige 15 Sht 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
shiten tavolina dhe karrige per arsye mos perdorimi .jan ne gjendje shum te mir 80 mij lek kompleti .pak i diskutueshem .jan 6 komplete
Tavolina Karrige
0693812069
Leaflet
Në fillim