Shitet kolltuk dhe tavolina

1 LEK

Shitet nga: Mergin 16 Tet 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Shiten kolltuk dhe tavolina bashk jan 8 komplete nuk ndahen per cmimin kontaktoni jan shum pak te perdorur dhe shitet per arsye mbylljen e ambjentit
Leaflet
Në fillim