Shiten karrige druri shum pak te perdorura,230cop.

1 700 LEK

Shitet nga: Myzafer 30 Tet 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Kemi per te shitur karrige druri ne shum gjendje te mir. Jane perdorur ne sall dasmash dhe ne gjendje super. 0683657577
Myzafer
0683657577
Leaflet
Në fillim