shiten karriga e tavoline dhe frigorifer

0 LEK

Shitet nga: jozef 05 Mar 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
shiten karrige dhe tavolinat dhe frigorifer ne gjendje te mire shum pak te perdorura .. te interesuarit kontakt 0673006697
Leaflet
Në fillim