Poltrona tavolina per lokal

35 000 LEK

Shitet nga: EDi 24 Maj 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Shes 4 komplete druri ne gjendje pothuajse te re. Kompleti ka 2 poltrona te bollshem dysh 1 tavoline dhe 2 pupe. Cmimi 35000 kompleti. Shiten te gjitha bashke.
Leaflet
Në fillim