Poltrona "made in Italy" super cilesi

34 000 LEK

Shitet nga: Renato 25 Maj 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Poltrona te importuar nga italia,,modele te ndryshme me ngjyre te bardhe dhe gri te erret,cilesi e pare dhe shume te rehatshem.
Shitje me shumice dhe pakice.
Leaflet
Në fillim