Mobilim per lokal

0 EUR

Shitet nga: Gesi 26 Sht 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Shiten karriget dhe tavolinat ne gjendje te mire
Leaflet
Në fillim