Komplet roma

53 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Ramadani SH.P.K 11 Korr 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
6 karrige roma + tavoline roma
Porosite tani me ngjyrat dhe permasat e deshiruara!
Ramadani SH.P.K
0673878165
Leaflet
Në fillim