Publikuar: Mar 31 2022 10:27

Karrige Ardeno

EUR

EUR
Publikuar: Mar 31 10:27
Shikime: 384

Kemi per te shitur 24 karrige. Karriget jane ne gjendje perfekte pasi jane te perdorura vetem disa muaj. Te pershtatshme per bare shtepi dhe vecanerisht restorante. Jane blere 115 € copa dhe shiten 35 € copa. Jane te prodhuara nga firma ardeno me super cilesi dhe tekniken e sofistikuar te perkuljes se drurit. Te interesuarit mund te kontaktojne ne cdo orar te dites.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
384
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0674329410

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione