Karrige ardeno

40 EUR

75 EUR

Shitet nga: Edi 13 Jan 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Kemi per te shitur 24 karrige. Karriget jane ne gjendje perfekte pasi jane te perdorura vetem disa muaj. Te pershtatshme per bare shtepi dhe vecanerisht restorante. Jane blere 115 € copa dhe shiten 50 € copa. jane te prodhuara nga firma ardene me super cilesi dhe tekniken e sofistikuar te perkuljes se drurit. Nqs merren te gjitha bashk cmimi 40 € copa. Cmimi i padiskutushem. Te interesuarit mund te kontaktojne ne cdo orar te dites.
Leaflet
Në fillim