Kabine zgare dhe shumfunksionale

800 EUR

Shitet nga: Eri 25 Tet 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Konstrukt hekuri dhe veshke druri.
Në fillim