Tavolin druri 100%

Shitet nga: .... 11 Tet 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 800 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lezhë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina eshte dru sade, me surtar, eshte shum e bukur per sallone
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim