Publikuar: Maj 22 2022 08:09

Shiten Tavolina Dhe Karrige Te Firmes Ardeno Okazion

Publikuar: Maj 22 08:09
Shikime: 587
Shiten Tavolina Me Permasa 90 cm x 90 cm pa hapje dhe tavolina me hapje 90 cm x 180 cm. Tavolinat jane te firmes Ardeno. Gjithashtu shiten dhe karrige me sasi mbi 700 cope te firmes Ardeno. Shiten per arsye mos perdorimi. Jane ne super gjendje si te reja mund ti verifikoni dhe nga afer. Super cmim.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
587
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355682020975

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione