Kerkoj karrige dhe tavolina restoranti

100 LEK

Shitet nga: Toni 12 Sht 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Blej karrige e tavolina restoranti te perdorura
Leaflet
Në fillim