Tavolin Ngrenie

85 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Mis Mobel 11 Maj 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Tavolin ngrenie + 6 karrige
Ngjyra : Bardh
Materiali : Entief
Ngjyra karrigeve : Bardh + Mustard
Materiali : Dru + Sfungjer + Cop cilesia maximale
OFROHET NE NGJYRA TE NDRYSHME DHE MATERIAL TE NDRYSHEM
Adresa: Mis Mobel RR. e Vlorës përball GOLD CENTER, Fier
Ju mirëpresim!
Mis Mobel
0694840080

WhatsApp:
0694840080
Leaflet
Në fillim