Tavolin+Karrige

Shitet nga: Renaldo 10 Tet 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 3 890 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Fier
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Ç'mimi 300-mij lek i diskutueshem.

Tel:0695237805
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim