Okazion shiten 19 tavolina dhe 116 karrige druri

Shitet nga: Saimir 09 Shk 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Okazion shiten 19 tavolina dhe 116 karrige druri shum pak te perdorura ne gjendje shum shum te mira tavolinat jam me kto permasa . 10 cop karrige jan me kto permasa 115×70×75 . 6 cop karrige jan me kto permasa 70×70×75 . 3 cop karrige jan me kto permasa 155×70×75 . Per me shum iformacione na kotaktoni ne numrin e tel 0692264190 ju faleminderit
Leaflet
Në fillim