Karrike me rrota

Shitet nga: CANON 13 Nën 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 180 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet karrrike gjermane . Gjendja perfekte . Me mekanizma te fshehur (shikoni fotot).Cmimi pak i diskutueshem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim