Shiten okazion 3 tavolina 150 €

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Llazar Bogdani 10 Tet 20:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë objekt për 800 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 EUR   150 EUR

Komuna: Elbasan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten per arsyje mospordorimi

Tavolina

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim