Publikuar: Gush 04 2022 07:45

Tavolina karrige te reja per lokale

EUR

EUR
Publikuar: Gush 04 07:45
Shikime: 1146
Karrige lekure + Tavolina te renda me 2 bazamente me kulla eifel. suprina 75 cm dhe 5cm trashesi, e rrethuar me metal ndersa siperfaqja me qeramik kundra gervishtjes, ujit edhe pluhurit.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1146
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692315261

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione