Shiten 7 komplete karrigesh

Shitet nga: magazina stoku 14 Tet 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 2 060 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 900 LEK

Komuna: Durrës
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 7 komplete karrigesh hekuri me lyerje me furre dhe me derrase marine rezistente ndaj ujit
Cmimi per vetem 159 mije leke kompleti
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim