Shiten 5 komplete stolash druri

Shitet nga: magazina stoku 12 Tet 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 500 LEK

Komuna: Durrës
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 5 komplete stolash druri bashke me shilte + 1 pup
Cmimi : 95 mije leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim