Shiten 2 komplete

Shitet nga: magazina stoku 14 Tet 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 2 720 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

21 000 LEK

Komuna: Durrës
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 2 komplete tavoline drruri me konstrukt hekuri
dhe karrige me konstrukt alumini me mbeshtetese druri dhe ulese me cope ekopele
Cmimi : 210 mije leke kompleti
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim