Publikuar: Korr 22 2022 10:48

SHILTE 'New Style' 39x39x2 cm.Dërgesa në të gjith vendin.

LEK

Publikuar: Korr 22 10:48
Shikime: 215
Shiten Shilte me përmasa 39x39 cm trashësi 2 cm
me lidhëse .Materiali 100% sintetike.Lahen lehtë dhe përshtaten për çdo ambient.
Përmirson ergonominë dhe qëndrimin në:
1-Shtëpi dhe veranda(karrike,kolltuk)
2-Bar dhe restorant
3-Në vendin e punës
4-Makinë

Çmimi 250 lek/copa.Për Baret, Restorantet dhe blerje me shumicë bëjmë ulje.
Për blerje mbi 10 cop transporti FALAS në të gjith Shqipërinë.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
215
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682329058

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione