Dhe e set tavolini dhe kolltuqe

10 LEK

Shitet nga: Artmir 01 Gush 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Shes set tavolina dhe kolltuqe. Te perdorura ne gjendje te mir.
Leaflet
Në fillim