Publikuar: Mar 24 2023 03:25

Shiten Karrige Lokali/Bar ose Restorant

LEK

Publikuar: Mar 24 03:25
Shikime: 39
Karriget jane te sapo riparuara. Jane kryer punime ne ferkimin dhe llakimin e drurit si dhe ndryshim total i sfungjerit dhe veshjes te karriges. Ishin karrige ekzistuese te Vecchia Boutique Hotel ne Korce. Per shitje te nje sasie te konsiderueshme, cmimi eshte i diskutueshem.
Sasia totale:
19 karrige rrumbullake me cope jeshile
20 karrige rrumbullake me cope ngjyre krem
8 karrige me mbeshtetje katrore me cope jeshile
8 karrige katrore me ngjyre krem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
39
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695108991

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione