Stola metalike dhe druri 3 vendesh

Shitet nga: Nn Sot 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 800 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
Shiten 6 stola metalike per tre persona, shume rezistent per ambiente te jashtem. Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim