Shiten Karrige + Tavolina Druri

Shitet nga: Ermal Kuka 16 Tet 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

315 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
Shiten per arsye rinovimi set 150 Karrige + 30 Tavolina.

Te gjitha jane drru solid dhe ne gjendje shume te mire.

Cmimi total 315.000 Leke (Te reja)

Per cdo informacion mund te kontaktoni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim