Publikuar: Jan 05 2022 12:30

Krevat Fizioterapie, Masazhi , Estetike

EUR

Publikuar: Jan 05 12:30
Shikime: 2
Shitet krevat fizioterapie marke italiane MIRA, masazhi, estetike, ngjyre e zeze, krevati eshte i ri i pa perdorur , maerial dru dhe lekure, vjen me aksesoret e kokes , kraheve , me mekanizem ulje ngrirje dhe canten.
Cmimi : 200€
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0698656322

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione