Kolltuqe

250 000 LEK

Shitet nga: Ilir 29 Mar 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Pajisje
Të tjera
Shiten kolltuqe ne gjendje shum te mire dhe shum pak te perdorura
Cilesia e pare
Leaflet
Në fillim