Publikuar: Maj 03 2022 03:59

DYSHEKE GERMANFLEXS.. LATEXS , MEMORY & POCKET

Publikuar: Maj 03 03:59
Shikime: 279
Sjellim tek ju dysheke shume cilesor dhe te shumellojshem, dysheket latexs 100/100 natyral me 7 zona fortesie. dysheku memory form i realizuar me matrialin e brendshem EXTRAPUR WATERGEL lenda e pare nga baze bimore ,fortesia anatomik ortopedik.Dysheket poket spring (1300 deri 5000 )poket per cdo seri, i kombinuar me shtrese memory dhe latexs. Dysheket jane me veshje silver ag, aloe vera,argan oil , cashmir. Me 12 vjet garanci. 0692098175 fb "dysheke dysheke""dysheke gjermane" istagram "dysheke gjermane" Adresa Rr Bardhyl prane kryqezimit me rugen Qemal Stafa.Ju mirpresim.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
279
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692098175

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione