AKSION Oxhak me dekor dhe montim

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: HITI Oxhaqe Dje 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 890 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
AKSION 1890 euro !!!
- Oxhak me prejardhje të sigurtë, garantues dhe me certifikim për kudo në EU.

Në cmim përfshihen :
- Oxhaku me montim dhe dekor
- Qynga inox ose celik
- Izolimi
- Grilat e ajrit
- Funksionalizimi
- Murosja deri në ngjitës dhe rrjetë
- Mundësi të ndryshimit të ngjyrës së granitit
- 5 VITE GARANCION

SASIA E LIMITUAR !!!

Adresa: Vore-Tiranë dhe Sauk.

Kontakt:
•068/20 457 52
•069/35 111 84.

© 2018 HITI All rights reserved - Te gjitha te drejtat e autorizuara dhe mbrojtura me ligj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim