OKAZION

0 LEK

Shitet nga: Ermal Elezi 30 Pri 03:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pogradec
Pajisje
Të tjera
Shitet çadër ambient kopshtari ose biznes super okazion.
Përshkrimi:
Diametri 3*3M e pajisur me 4 pllaka dekorative eshte e thjeshte ne hapje dhe mbyllje. Levis ne 360 grade majtas djathtas. Dhe lart poshte ne 180 grade.
Sapo e ardhur nga Italia.
0694888866
Ermal Elezi
+355694888866
Leaflet
Në fillim