Kondicionere te perdorur 9 dhe 12 bitiu

10 000 LEK

Shitet nga: ludi 04 Shk 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Pajisje
Të tjera
gjithsej 6 cope jane hequr nga nje hotel
Leaflet
Në fillim